Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Old Forge Barn, Stow on the Wold

Snadná online rezervace Old Forge Barn a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Stow on the Wold bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Old Forge Barn (Chalupy), ubytování Stow on the Wold, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Old Forge Barn. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Old Forge Barn může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Old Forge Barn se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Old Forge Barn vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.2

Old Forge Barn (Chalupy), Stow on the Wold

Stow on the Wold, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Old Forge Barn
Old Forge Barn 1Old Forge Barn 2Old Forge Barn 3Old Forge Barn 4Old Forge Barn 5Old Forge Barn 6Old Forge Barn 7Old Forge Barn 8Old Forge Barn 9Old Forge Barn 10Old Forge Barn 11

Old Forge Barn is a cottage located in Stow on the Wold. The accommodation is 37 km from Oxford.

This cottage is fitted with 4 bedrooms, a TV, and a kitchen with an oven and a toaster. The cottage also provides a bathroom with a bath or shower.

Stratford-upon-Avon is 29 km from the cottage, while Cheltenham is 25 km from the property. Birmingham Airport is 58 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Old Forge Barn)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Old Forge Barn)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Old Forge Barn)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.